Privaatsus- ja küpsiste põhimõtted

Veebilehe www.procareer.ee omanik ja haldaja on ProCareer OÜ. Mina, Nelja Kornfeld, olen ProCareer OÜ ainuke juhatuse liige ja osutan kodulehel loetletud teenuseid.

Ma hindan oma klientide ja saidi külastajate õigust privaatsusele. Seetõttu olen koostanud privaatsus- ja küpsiste põhimõtted, mis selgitavad, kuidas ma isikuandmeid kogun, kasutan, avaldan, edastan ja säilitan.

Isikuandmete töötlemisel järgin Eestis kehtivaid seadusi, sh Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärust (GDPR).

Isikuandmed on andmed, mida saab kasutada isiku tuvastamiseks.

1. Isikuandmete töötlemise eesmärk

ProCareer OÜ töötleb isikuandmeid organisatsiooni seatud eesmärkide saavutamiseks ja parimate teenuste pakkumiseks. Klientidelt isikuandmete saamisel piirdun vajaliku miinimumiga.

Kogun järgmisi isikuandmeid:

 • kontaktandmed (nimi ja perekonnanimi, telefoninumber, e-postiaadress), eelistused, muu kliendiga suhtlemise käigus saadud info;
 • CV (palun saata pärast kliendiga konsultatsiooni kokkuleppimist).

Andmetöötlus on vajalik selleks, et saaksin soovijatele osutada tellitud teenuseid. Andmete töötlemise aluseks on vähemalt e-posti, telefoni või kiirsõnumi teel antud kliendi nõusolek, leping või seadus.

2. Kogutud isikuandmete kasutamine ja töötlemine

Kasutan isikuandmeid

 • arvete koostamiseks ja väljastamiseks;
 • kliendile teenuste kohta teabe saatmiseks;
 • kliendi rahulolu määramiseks;
 • pakkuda potentsiaalset tööd;
 • teenuste osutamiseks.

Kogutud isikuandmeid säilitan ainult seni, kuni see on eesmärgi saavutamiseks vajalik. Kogutud andmed hävitan kohe kliendi soovil või eesmärgi saavutamisel.

3. Kogutud isikuandmete muutmine ja kustutamine

Andmesubjekt saab alati oma isikuandmeid muuta. Selleks peab ta mulle esitama teatise e-posti teel.

Andmesubjekt võib igal ajal kasutada oma õigust olla unustatud ja saata mulle e kirja, milles palub oma isikuandmed kustutada.

4. Kogutud isikuandmete esitamine

Kogutud isikuandmeid esitan ainult ametiasutuste nõudmisel ja juhtudel, kui on vaja osutada kliendi tellitud teenust.

5. Isikuandmete kaitse

Võtan kõik ettevaatusabinõud isikuandmete kaitsmiseks. Andmetöötlusele on juurdepääs ainult volitatud isikutel. Palun võtke minuga viivitamatult ühendust e-posti teel (aadress info@procareer.ee), kui arvate, et olen käitunud vastuolus kehtiva privaatsuspoliitikaga.

6. Küpsiste põhimõtted

www.procareer.ee veebilehte kasutades nõustute küpsiste põhimõtetega, minu ja kolmandate isikute seatud küpsiste kasutamisega ning muude veebilehe jälgimise tehnoloogiate kasutamisega veebilehe korrektse toimimise tagamiseks. Eelkõige võin koguda saidi kasutamise koondandmeid, et parandada Teie veebikogemust, ning hallata meievahelist turundus- ja teenusesuhtlust. Te saate mõned minu kasutatavad küpsised keelata, kuid see võib mõjutada veebilehe kasutamise võimet ja õigsust.

Küpsis on väike fail, mis luuakse veebisaidi kasutamisel ja mis salvestab teavet brauseris või seadmes, mille kaudu sisenesite.

Teie seadmesse salvestatud küpsised ei tuvasta konkreetset kasutajat, vaid Teie kasutatava arvuti või mobiilseadme, kasutades juhuslikult genereeritud identifitseerimismärgendeid.

Selleks, et saaksite meie saidi funktsioone paremini kasutada, peab Teie arvuti või mobiilseade küpsiseid aktsepteerima, et:

 • anda teavet, mis aitab mul mõista, mis Teile minu veebilehe ja minu uudiskirjade juures meeldib ja mis mitte. See aitab mul pakkuda Teile rohkem isikupärastatud valikuid ja asjakohast teavet järgmiste külastuste kohta;
 • salvestada andmeid, nagu Teie valitud keeleseaded, Teie viimane teenuste otsing, et saaksin tulevikus kohandada veebilehe Teie eelistuste järgi;
 • hinnata veebilehe tõhusust, sealhulgas postitatud turundusteavet.

Tavaline küpsis sisaldab teavet, mis tuvastab Teie veebibrauseri, mitte kasutaja. See küpsis jätab meelde Teie seaded ja veebilehe menüüs navigeerimise ajaloo, optimeerib kasutajakogemust, salvestab Teie määratud seaded.

Mõned minu kasutatavad küpsised võivad salvestada üksikasjalikumat teavet, mis võib isegi Teid tuvastada ja sisaldada Teie isikuandmeid. Lisateavet oma isiku tuvastamise kohta saate aga sisestada ainult Teie isiklikult ja teadlikult meile edastada, ning ainult siis, kui kinnitate selleks oma isikliku nõusoleku.

Küpsiste kategooriad ja nende haldamine

RANGELT VAJALIK (STRICTLY NECESSARY)
Rangelt vajalikud küpsised on kohustuslikud ja vajalikud, et tagada õige navigeerimine ja päringutele vastavate veebisaidi funktsioonide kasutamine:

 • vaba liikumine veebilehel;
 • eelmiste toimingute meeldejätmine samal seansil lehele naasmisel;
 • turvaline kasutaja juurdepääs veebiressursi kaitstud aladele ja selle täieliku funktsionaalsuse kasutamine;
 • suhtlemine veebiressursi rakendustega ja lihtne navigeerimine kõigis selle teenustes;
 • konsultatsioonile registreerimise veebilehel.

Selle kategooria küpsised ei kogu Teie kohta isiklikku teavet. Need on ajutised ja kustutatakse kohe, kui lõpetate veebibrauseri kasutamise.

TOIMIMINE (PERFORMANCE)
Toimimisküpsiseid kasutatakse statistilise teabe anonüümseks kogumiseks, veebisaidi toimivuse ja minu teenuste kvaliteedi analüüsimiseks. See teave hõlmab järgmist:

 • veebianalüütika – veebilehe liikluse jälgimine jätkusuutliku ja usaldusväärse teenuse pakkumiseks;
 • sidusettevõtte jälgimine – anonüümse sõnumi saatmine partneritele, et üks meie külastajatest on külastanud ka nende veebisaiti;
 • viga töötlemisel – vajalik, et aidata meil veebilehe täiustada, tuvastades kõik ilmnevad vead ja nende põhjused;
 • jälgimistehnoloogiad – vajalik pettuse ja turvaelementide rikkumise vältimiseks;
 • arenduste testimine – testib meie veebilehe erinevaid arendusvõimalusi;
 • turundusstatistika – kasutatakse meie turundusteabe tõhususe analüüsimiseks.

Andmete jälgimiseks kasutame Google Analyticsit. See on veebianalüüsiteenus, mida pakub kolmandast osapoolest teenusepakkuja Google, Inc. Veebilehe kasutusteavet reguleerib Google Privacy Shield ja Google’iga sõlmitud eraldi andmetöötlusleping. Lisateabe saamiseks vaadake veebisaidi Google Analyticsi ja andmete privaatsuse teabe jaotist.

FUNKTSIONAALSED (FUNCTIONALITY)
Funktsionaalsed küpsised on püsivad ja võimaldavad veebisaidi sisu vastavalt kliendi eelistustele isikupärastada ja seeläbi:

 • pöörduda Teie poole nimepidi;
 • kasutada piirkondlikke ja keele-eelistusi;
 • tuvastada Teie seadmeid ja autentida autoriseerimist;
 • toetada geograafiliselt viidatud tööriistade kasutamist Teie asukoha määramiseks.

Selle kategooria küpsised analüüsivad Teie tegevust veebilehe kasutamise käigus ega sisalda klientide isikuandmeid.

TURUNDUSLIKUD (TARGETED ADVERTISING)
Turundusküpsised on loodud kolmandate osapooltega suhtlemiseks jälgimistehnoloogia kaudu, et edastada sisu, paigaldades minu nimel sihitud reklaame, mis vastavad Teie huvidele minu veebilehel ja kolmandate osapoolte saitidel selle põhjal, kuidas Te rakendust, reklaami või sisu kasutate. See võimaldab:

 • parandada turunduse asjakohasust ja isikupärastamist;
 • piirata turunduse ja reklaamide kuvamise korduste arvu;
 • viia läbi klienditeeninduse kvaliteedi uuringuid;
 • hinnata turundus- ja reklaamikampaaniate tõhusust.

Selle kategooria küpsiseid haldavad kolmandad osapooled.

Ma suhtun Teie privaatsuse kaitsesse väga tõsiselt, seetõttu ei lisa ma küpsistele teavet, mis võimaldaks Teid isiklikult tuvastada, välja arvatud juhul, kui see on hädavajalik.

Te võite keelduda küpsiste vastuvõtmisest, piiramisest või kustutamisest, seadistades vastavalt oma veebibrauseri.

Pange tähele! Individuaalsete veebibrauseri seadete kasutamine võib kaasa tuua piiratud juurdepääsu mõnele veebilehe jaotisele või selle mittetäieliku toimimise ning takistada Teie seadmete tuvastamist ja vastava teabe kogumist, mistõttu:

 • ma ei saa teada Teie käitumispõhisest reklaamist loobumisest, seega ilmuvad teiste saitide külastamisel uuesti kolmanda osapoole bännerid;
 • ma ei saa automaatselt teada, et olete privaatsus- ja küpsiste põhimõtetega nõustunud, seega küsitakse Teilt iga kord, kui seda saiti külastate, kinnitust.

7. Privaatsus- ja küpsiste põhimõtete muutmine

Mul on õigus vajaduse korral privaatsus- ja küpsiste põhimõtteid muuta. Teavitan sellest kõiki püsikliente, samuti avaldan info muudatuste kohta veebilehel www.procareer.ee. Isikuandmete vastutav töötleja on Nelja Kornfeld. Küsimuste või ettepanekute korral võtke minuga ühendust aadressil info@procareer.ee. Probleemide korral võite pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole.